بعد – آن موقع انگلیس انگلیس جوانان قهرمان

بعد – آن موقع: انگلیس انگلیس جوانان قهرمان مسابقه ونزوئلا جام جهانی کره جنوبی

گت بلاگز اخبار علمی و آموزشی قابلیت‌های منحصر به فرد یک ترازوی هوشمند جهت تناسب اندام

شیائومی عرضه ترازوی دیجیتال و هوشمندی را در هند شروع کرده است که گفته می‌شود توانایی های منحصر به فرد و جذابی را جهت کاربرانش به ارمغان می‌آورد.

قابلیت‌های منحصر به فرد یک ترازوی هوشمند جهت تناسب اندام

قابلیت های منحصر به فرد یک ترازوی هوشمند جهت تناسب اندام

عبارات مهم : اندام

شیائومی عرضه ترازوی دیجیتال و هوشمندی را در هند شروع کرده است که گفته می شود توانایی های منحصر به فرد و جذابی را جهت کاربرانش به ارمغان می آورد.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت gsmarena، شیائومی که حضور فعالانه ای در هندوستان دارد، حالا اعلام کرده که می خواهد ترازوی دیجیتال و هوشمندی را در جهت حفظ سلامتی و تناسب اندام کاربرانش عرضه و روانه بازار کند که با اپلیکیشن می فیت (Mi Fit) در گوشی و دستبند و ساعت های هوشمند نیز در ارتباط هست. اطلاعات مربوط به کم کردن و زیاد کردن وزن آنها را در اختیارشان قرار می دهد.

ترازوی هوشمند شیائومی به علت شاخصه و توانایی های منحصر به فردی که دارد، با سایر نمونه های مشابه خود در بازار متمایز است که از جمله این توانایی ها می توان به صفحه نمایش شیشه ای مجهز به چراغ LED، امکان نمایش درصد آب ذخیره شده است در بدن، وزن دقیق ماهیچه های بدن، چربی ها و استخوان های بدن، شاخص BMI و میزان متابولیسم بازدیدکنندگان اشاره کرد.

قابلیت‌های منحصر به فرد یک ترازوی هوشمند جهت تناسب اندام

این ترازوی هوشمند و دیجیتالی که می بادی (Mi Body) نام دارد، در برابر آب و گرد و غبار نیز از مقاومت بالایی برخوردار است و صفحه نمایش آن هنگام شب، روشن شده است و امکان دیدن اطلاعات درج شده است برروی آن را جهت کاربرانش فراهم می آورد.

این ترازوی هوشمند به کمک بلوتوث به گوشی های هوشمند اندروید و iOS متصل شده است و به شما اطلاعات دقیقی را در ارتباط با وزن و تناسب اندامتان ارائه می دهد.

شیائومی عرضه ترازوی دیجیتال و هوشمندی را در هند شروع کرده است که گفته می‌شود توانایی های منحصر به فرد و جذابی را جهت کاربرانش به ارمغان می‌آورد.

واژه های کلیدی: اندام | نمایش | هوشمند | شیائومی | اطلاعات | تناسب اندام | تناسب اندام | گوشی های هوشمند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs