بعد – آن موقع انگلیس انگلیس جوانان قهرمان

بعد – آن موقع: انگلیس انگلیس جوانان قهرمان مسابقه ونزوئلا جام جهانی کره جنوبی

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

اکثریت مردم فرانسه از امانوئل ماکرون ناراضی‌اند

بر اساس نتیجه های یک نظرسنجی اکثریت مردم فرانسه در حال حاضر از عملکرد امانوئل ماکرون ناراضی هستند. این نتیجه نشان دهنده چرخش غم‌انگیز موقعیت رییس جمهور ف..

ادامه مطلب

تمدید جلسه شورا جهت گزینش شهردار ، محسن هاشمی مدیر شورای شهر شد

به گزارش ایسنا صبحگاه امروز در مراسم تحلیف شورای شهر پنجم انتخابات هیئت رئیسه دائمی به وسیله هیئت رئیسه سنی و موقت گزینش شد. محسن هاشمی مدیر..

ادامه مطلب

بردن استقلال در پایتخت کشور عزیزمان ایران کار آسانی نیست/ منصوریان به نشست خبری نیامد ، مهاجری

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: بازی خیلی مهمی را با پیروزی به آخر بردیم که بابت این برد به بازیکنانم تبریک می گویم. مهاجری: بردن استقلال در ..

ادامه مطلب

فعال شدن ۵۲ دوربین ثبت خودکار تخلفات رانندگی از فردا

رئیس پلیس راه کشور گفت: از صبح فردا تعداد ۵۲ دوربین ثبت تخلفات راهنمایی و رانندگی فعال می‌شود. فعال شدن ۵۲ دوربین ثبت خودکار تخلفات رانندگی از ..

ادامه مطلب

توضیح شرکت لیگ راجع به بازی‌های هفته پنجم

مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ در رابطه با وقت بازی‌های هفته پنجم که مورد اعتراض بعضی مربیان لیگ‌برتری بوده به ارائه توضیحاتی پرداخته است. توضی..

ادامه مطلب

تصاویر ، شلوار جین های خاص کریس رونالدو

بدون شک، کریستیانو رونالدو، با سوابق درخشان ورزشی ، نیاز به معرفی ندارد ولی شاید بد نباشد بدانید، او که در سال های اخیر به یک نماد مد نیز تبدیل شده است..

ادامه مطلب